› Djelatnici › Gdje smo › Kontakti › Pravo na pristup informacijama › Javna nabava › Arhiva novosti › Galerija slika

Novosti Fakulteta

22.01.2020

OBAVIJEST o razgovoru s kandidatima za radna mjesta

Obavijest o razgovoru s kandidatima za radna mjesta: (1) stručni suradnik u sustavu znanosti i visokog obrazovanja/administrator na projektu i (2) asistent iz znanstvenog područja: tehničke znanosti, 2.16. interdisciplinarne tehničke znanosti, za rad na projektu "Otpad & Sunce u službi fotokatalitičke razgradnje Mikroonečišćivala u vodama (OS-Mi)", sufinanciranom iz Europskog fonda za regionalni razvoj u okviru poziva "Ulaganje u znanost i inovacije - prvi poziv", referentni broj: KK.01.1.1.04, MIS kod: KK.01.1.1.04.0006.

Razgovori će se održati u ponedjeljak 27. siječnja na Geotehničkom fakultetu. O točnom terminu i lokaciji razgovora, kandidati će biti obaviješteni telefonski.

Prilikom razgovora s kandidatima prijavljenim na radno mjesto pod (1), obavit će se testiranje vezano uz poznavanje problematike provedbe projekata prema tematskim cjelinama navedenim u natječaju.

Vrjednovanje kandidata prijavljenih na radno mjesto pod (2) bit će temeljem traženih stavaka navedenih u natječaju (NN 125/2019, 20.12.2019.) te provjeri znanja od strane Povjerenstva za izbor.
Nedolazak na razgovor smatrat će se odustajanjem od natječaja.

17.01.2020

Geotehnički fakultet Sveučilišta u Zagrebu raspisuje NATJEČAJ

Za izbor jednog nastavnika (m/ž) u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto izvanredni profesor iz znanstvenog područja: Tehničke znanosti, polje: Rudarstvo, nafta i geološko inženjerstvo, grana: Rudarstvo, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom u Zavodu za geotehniku (napredovanje).
Poveznica na popis dokaza za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju

Natječaj_izvanredni prof._01_2020.pdf

TRIBINA - akademik MIRKO ORLIĆ

Pozivamo Vas na još jedno predavanje u sklopu naših tribina. Ovaj put gostuje akademik Mirko Orlić s Prirodoslovno - matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Geofizički odsjek, koji će održati predavanje "Promjene klime i vremenskih ekstrema".

Predavanje će se održati u utorak, 21.1. u terminu od 12 do 14h u Velikoj predavaoni Geotehničkog fakulteta.
Varazdin_MOrlic_2020.pdf

Novosti sveučilišta

13.01.2020

Centar za strane jezike Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

provodi grupna testiranja stranog jezika u svrhu izdavanja potvrda potrebnih za prijavu na natječaje za Erasmus+ razine B2 i C1 prema ZEROJ-u.
Flyer E+ 2020.pdf

13.12.2019

Sveučilište u Zagrebu, Geotehnički fakultet raspisuje NATJEČAJ

za upis studenata na poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Inženjerstvo okoliša u akademskoj godini 2019./2020.
Natjecaj_Poslijediplomski doktorski studij IO.pdf

26.11.2019

Natječaj za financiranje jednomjesečnog istraživačkog boravka na Sveučilištu u Beču u 2020.

Objavljen je novi natječaj za dodjelu 2 jednomječne stipendije za financiranje istraživačkog boravaka na Sveučilištu u Beču u 2020. godini (doktorandi i postdoktorandi).
Tekst natječaja pronaći ćete na

Ostale novosti

04.09.2019

Global Faculty Week 2020- poziv na održavanje nastave

Tecnológico de Monterrey, kampus Queretaro (Meksiko) poziva strane nastavnike da održe predavanja na Global Faculty Week 2020 koji će se održati od 23. do 29. veljače 2020.
Detaljne informacije o programu i poveznica na prijavu dostupne su na:

Rok za prijavu je 18. listopada 2019.

24.06.2014

Call for Papers 2014 - 25th Annual Conference

Poziv za sudjelovanje na godišnjoj konferenciji AUDEM mreže koja će se održati u Skoplju od 19. do 21. listopada nalazi se u privitku.
AUDEM Call for Papers Skopje 2014 Final Draft June 12.pdf

04.06.2014

Objava 2 Rezultata Natječaja Erasmus+ SMS studijski boravak za ak.godinu 2014./15.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje DRUGE Rezultate Natječaja Erasmus+ SMS studijski boravak za ak. godinu 2014./15. Ažurirane rang liste objavljene su na web stranicama Sveučilišta: http://www.unizg.hr/nc/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-studenata/obavijesti-za-studente/