› Djelatnici › Gdje smo › Kontakti › Pravo na pristup informacijama › Javna nabava › Arhiva novosti › Galerija slika

Novosti Fakulteta

Uspješan Climathon događaj!

Događaj je 25.10. održan u još 126 gradova globalno, dok je u Hrvatskoj događaj održan u Zagrebu, Rijeci i Varaždinu. Ovogodišnji hakathon u Varaždinu posjetilo je 80 sudionika u 9 timova od kojih je 3 bilo pobjedničkih.

Sudionici su dotaknuli teme boljeg iskorištavanja sunčevih potencijala na razini grada prilikom kojeg su sudionici tražili rješenja na "klimatski izazov" u 12 satnom formatu. Pobjednički tim ponudio je ideju "Suncket" inovativnu jaknu koja koristi solarnu energiju za punjenje uređaja u jakni, drugo mjesto osvojile su plutajuće sunčeve elektrane, a treće gravitacijska baterija koja bi pohranjivala sunčevu energiju.
GFV_Climathon_1.jpgGFV_Climathon_2.jpg

25.10.2019

Climathon Varaždin

Obavještavamo vas da je ovogodišnji klimatski hackathon - Climathon u Varaždinu otvoren za registraciju na sljedećoj poveznici:

Pozivamo studente, istraživače, dizajnere, programere, poduzetnike koji će zajedno s mentorima raditi na inovativnim i kreativnim rješenjima za postavljeni izazov u gradu Varaždinu. Dođite i pridružite se 12-satnom rješavanju izazova usredotočenom na povećanje korištenja potencijala sunčeve energije.

Vidimo se na hackathonu u Varaždinu, 25. Listopada!

15.10.2019

DAN I NOĆ U INŽENJERSTVU OKOLIŠA

Po prvi puta na Fakultetu organiziramo "Dan i noć u inženjerstvu okoliša", koji će se održati 16. i 17.10. Radionice za djecu, kvizovi znanja o okolišu, znanstveno-popularna predavanja, holografski okoliš su samo neke od aktivnosti... dođite, zabavite se i pri tome naučite nešto novo! Za više detalja pogledajte promotivni letak.
NNF_October_2019_LetakA4_WEB.pdf

Novosti sveučilišta

15.11.2019

Sveučilište u Zagrebu, Geotehnički fakultet raspisuje NATJEČAJ

za upis studenata na poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Inženjerstvo okoliša u akademskoj godini 2019./2020.
Natjecaj_Poslijediplomski doktorski studij IO.pdf

15.11.2019

Studentska stipendija Vulcanus in Japan (industrijska praksa u japanskim tvrtkama)

Obavještavamo vas da je raspisan natječaj za program Vulcanus in Japan kojeg organizira EU-Japan centar za industrijsku suradnju (EU-Japan Centre for Industrial Cooperation).
Program je usmjeren na studente prirodnih i tehničkih znanosti sa sveučilišta u Europskoj uniji sa svrhom jednogodišnjeg stručnog usavršavanja u japanskim tvrtkama. Za stipendije se mogu prijaviti studenti koji su u trenutku prijave barem na 4. godini studija te doktorski studenti.
Program se odnosi na razdoblje od 1. rujna 2020. do 31. kolovoza 2021. Prijave su moguće do 20. siječnja 2020.
Više na:

04.11.2019

Kriteriji za rangiranje kandidata prijavljenih na Natječaj za akademsku mobilnost u 2020. godini

Kriteriji_akademska mobilnost_2020.pdf

Ostale novosti

04.09.2019

Global Faculty Week 2020- poziv na održavanje nastave

Tecnológico de Monterrey, kampus Queretaro (Meksiko) poziva strane nastavnike da održe predavanja na Global Faculty Week 2020 koji će se održati od 23. do 29. veljače 2020.
Detaljne informacije o programu i poveznica na prijavu dostupne su na:

Rok za prijavu je 18. listopada 2019.

24.06.2014

Call for Papers 2014 - 25th Annual Conference

Poziv za sudjelovanje na godišnjoj konferenciji AUDEM mreže koja će se održati u Skoplju od 19. do 21. listopada nalazi se u privitku.
AUDEM Call for Papers Skopje 2014 Final Draft June 12.pdf

04.06.2014

Objava 2 Rezultata Natječaja Erasmus+ SMS studijski boravak za ak.godinu 2014./15.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje DRUGE Rezultate Natječaja Erasmus+ SMS studijski boravak za ak. godinu 2014./15. Ažurirane rang liste objavljene su na web stranicama Sveučilišta: http://www.unizg.hr/nc/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-studenata/obavijesti-za-studente/