› Djelatnici › Gdje smo › Kontakti › Pravo na pristup informacijama › Javna nabava › Arhiva novosti › Galerija slika

Novosti Fakulteta

21.06.2017

Pravilnik o zaštiti na radu GFV-a

Pravilnik o zaštiti na radu.pdf

20.06.2017

Mala lekcija iz geofizičkih istraživanja

Mala lekcija iz geofizičkih istraživanja - kako to rade pravi inženjeri
Autor: Ivan Slukan, student diplomskog studija inženjertsvo okoliša, smjer geoinženjerstvo
Video:
Mala lekcija iz geofizičkih istraživanja

NATJEČAJ

Geotehnički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Hallerova aleja 7, Varaždin, raspisuje NATJEČAJ:

1. Za izbor jednog nastavnika (m/ž) u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docent iz znanstvenog područja: Tehničke znanosti, polje: Rudarstvo, nafta i geološko inženjerstvo.

2. Za izbor jednog zaposlenika (m/ž) u suradničko zvanje i radno mjesto I. vrste asistent iz znanstvenog područja: Tehničke znanosti, polje: Interdisciplinarne tehničke znanosti, grana: Inženjerstvo okoliša na određeno vrijeme s punim radnim vremenom kao zamjena do povratka zaposlenika na rad, u Zavodu za inženjerstvo okoliša.

Natječaj.pdf

Novosti sveučilišta

13.06.2017

Dobitnici Rektorove nagrade za akademsku godinu 2016./2017.

U nastavku se nalazi popis imena dobitnika Rektorove nagrade u akademskoj godini 2016./2017. za najbolje studentske znanstvene i umjetničke radove, posebne natjecateljske uspjehe pojedinaca ili timova te za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici.
Svečana dodjela Rektorove nagrade održat će se u četvrtak 6. srpnja 2017. u 10 sati u Kongresnoj dvorani na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Kennedyjev trg 6.
Prigodom svečane podjele nagrada bit će organizirana i izložba radova dobitnika Rektorove nagrade, pa su nagrađeni studenti prema Pravilniku o dodjeli Rektorove nagrade dužni pripremiti, dostaviti i izložiti postere svojih radova (vidi Upute za izložbu postera 2017.). Postere trebaju izraditi dobitnici Rektorove nagrade a) i b) kategorije.
Dobitnici Rektorove nagrade 2016_2017.pdfUpute za izlozbu postera 2017.doc

09.06.2017

Privremeni rezultati rezultati izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu

Izborno povjerenstvo Sveučilišta u Zagrebu za provođenje studentskih izbora utvrdilo je privremene ukupne rezultate izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu.
Protiv privremenih rezultata izbora može se podnijeti pisani obrazloženi prigovor u roku od 8 radnih dana od dana objavljivanja privremenih rezultata izbora. O prigovoru odlučuje Povjerenstvo za prigovore Sveučilišta u Zagrebu za provođenje studentskih izbora.
Prigovori se podnose na e-mail studentski-izbori@unizg.hr ili na urudžbeni ured Rektorata, Trg maršala Tita 14, Zagreb.
privremeni rezultati.pdfprivremeni_rezultati_glasovi_po_sastavnicama.pdf

30.05.2017

Postupnik donošenja preporuke za prilagodbu nastavnoga procesa i polaganja ispita

Postupnik za prilagodbu nastavnog procesa_2017_Senat.pdf

Ostale novosti

24.06.2014

Call for Papers 2014 - 25th Annual Conference

Poziv za sudjelovanje na godišnjoj konferenciji AUDEM mreže koja će se održati u Skoplju od 19. do 21. listopada nalazi se u privitku.
AUDEM Call for Papers Skopje 2014 Final Draft June 12.pdf

04.06.2014

Objava 2 Rezultata Natječaja Erasmus+ SMS studijski boravak za ak.godinu 2014./15.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje DRUGE Rezultate Natječaja Erasmus+ SMS studijski boravak za ak. godinu 2014./15. Ažurirane rang liste objavljene su na web stranicama Sveučilišta: http://www.unizg.hr/nc/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-studenata/obavijesti-za-studente/

29.05.2014

POZIV NA VOLONTIRANJE U INOZEMSTVU

AIESEC Varaždin pozivam sve studente na info sastanak o volonterskim praksama u inozemstvu koje će se održati na Geotehničkom fakultetu u četvrtak 5. lipnja u 12 sati u predavaoni 8.
Plakat.jpgPOZIV NA VOLONTIRANJE U INOZEMSTVU.doc