Znanstvena doktorska konferencija "Istraživanja u inženjerstvu okoliša"

Autor objave: Ivana Melnjak, 27.04.2021. u kategoriji: Aktualno

Geotehnički fakultet organizira drugu doktorsku konferenciju pod nazivom "Istraživanja u inženjerstvu okoliša" te poziva sve studente doktorskih studija iz tehničkog područja, kao i interdisciplinarne teme, njihove mentore i sve zainteresirane da pripreme i prezentiraju svoje znanstveno-istraživačke radove povezane sa tematikom inženjerstva okoliša.

Širok raspon tema stavlja težište na potrebe društva usmjerene prema cirkularnoj ekonomiji, održivom gospodarenju otpadom, gospodarenju prirodnim resursima i njihovoj zaštiti, monitoringu okoliša, uvođenju obnovljivih izvora energije te istraživanju klimatskih promjena.

Konferencija će se održati u ponedjeljak, 13. lipnja 2022., na Geotehničkom fakultetu.

Prijave za sudjelovanje otvorene su do 15. svibnja 2022. Potrebno je ispuniti prijavni obrazac u sklopu ove obavijesti i ispunjenog poslati na mail adresu doktorski.studij@gfv.unizg.hr, uz naznaku "Za doktorsku konferenciju".

Znanstveni odbor konferencije čine: prof.dr.sc. Ranko Biondić, prof.dr.sc. Miroslav Golub, prof.dr.sc. Josip Mesec, izv.prof.dr.sc. Aleksandra Anić Vučinić, izv.prof.dr.sc. Nikola Sakač, doc.dr.sc. Mario Gazdek, doc.dr.sc. Ivana Grčić.

Organizacijski odbor konferencije čine: doc.dr.sc. Jelena Loborec, Saša Zavrtnik, dr.med.vet. i Iva Majer, univ.bacc.oec.

Poziv na 2.doktorsku konfereciju GFV

Obrazac za prijavu na 2. doktorsku konferenciju