DAN GEOTEHNIČKOG FAKULTETA

Autor objave: Nikola Kranjčić, 16.12.2022. u kategoriji: Aktualno

Svečanost obilježavanja Dana Geotehničkog fakulteta, koji ove godine obilježava 53. godišnjicu osnivanja, održat će se u utorak 20. prosinca 2022. godine s početkom u 11 sati u Auli Magni Geotehničkog fakulteta (Hallerova aleja 7, Varaždin).

Nakon pozdravne riječi i govora dekana izv. prof. dr. sc. Hrvoja Meaškog te obraćanja uzvanika, uslijedit će dodjela nagrada i priznanja najuspješnijim studentima na studiju te Dekanovo priznanje, nagrada nastavnicima i suradnicima Fakulteta za znanstvenu djelatnost u dvije kategorije, priznanja za doprinos Fakultetu u ostvarivanju vlastitih sredstava kroz suradnju s gospodarstvom, priznanje najistaknutijem pojedincu, priznanje „prijatelj GFV-a“, zahvalnice za izuzetno zalaganje djelatnika te priznanja javnim ustanovama i tvrtkama povodom Dana Geotehničkog fakulteta.

Svečanost Dana Geotehničkog fakulteta bit će uveličana prigodnim glazbenim programom koji će izvesti Ansambl Vokalne Popularne Glazbe kojeg vodi Janja Knapić Omranloo, prof.
Nakon završene svečanosti, uslijedit će prigodni domjenak.
Nastava se za Dan Fakulteta neće održati.