Projekt SPIO privodimo kraju!

Autor objave: Ivana Presečki, 28.02.2023. u kategoriji: Aktualno

Pozivamo Vas na Završnu diseminacijsku radionicu u sklopu ESF projekta „Stjecanje ključnih praktičnih vještina u području inženjerstva okoliša“,
koju Geotehnički fakultet Sveučilišta u Zagrebu organizira u suradnji s partnerima na projektu:

• Institutom za razvoj i međunarodne odnose (IRMO)
  • Hrvatskim društvom inženjera geotehnike (HDIG)
  • Veleučilištem Velika Gorica (VVG)
  • Zelenom energetskom zadrugom (ZEZ)
  • Udrugom diplomanata Geotehničkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu (AMAC-GFV).
  • Pridružite nam se u Auli Magni u 10 sati i saznajte rezultate i aktivnosti koje smo ostvarili na projektu. Nakon diseminacijske radionice održat će se domjenak za sve sudionike.

Kontakt osoba za organizaciju radionice je Ana Rosan Matić mag.ing.amb., administratorica na projektu.
    U slučaju potrebe za bilo kakvim dodatnim informacijama možete ju kontaktirati putem e-pošte: ana.rosan@gfv.unizg.hr

Unaprijed se radujemo zajedničkom susretu!