Obilježavanje Svjetskog dana zaštite okoliša

Autor objave: Ivana Presečki, 04.05.2023. u kategoriji: Događaji

Fakulteti Sveučilišta u Zagrebu: Geotehnički fakultet, Tekstilno-tehnološki fakultet i Fakultet organizacije i informatike i u 2023. godini zajednički obilježavaju Svjetski dan zaštite okoliša!
Ovaj put pod sloganom: #BeatPlasticPollution

U Šetalištu će biti postavljeni štandovi, izložbene i edukativne makete, a održat ćemo i prigodne radionice za sudionike i interaktivne eko pitalice u kojima ćete moći osvojiti i nagrade.
Predstavit ćemo tehnologije pročišćavanja zraka i voda, zaštite tla, ponovne uporabe različitih vrsta otpada te primjene informacijskih tehnologija u zaštiti okoliša.
Ove godine naglasak će biti na podsjećanju koliko su postupci ljudi u vezi rješavanja sve većeg problema onečišćenja plastikom važni.

Došlo je vrijeme da se ubrzaju ove akcije i da se prijeđe na kružno gospodarstvo - vrijeme je za #BeatPlasticPollution!

Ako planirate grupni posjet, molimo Vas najavite se na e-mail: promo@gfv.unizg.hr ili na broj 099 488 5828, kako bi Vam osigurali vođeni obilazak.

I ove godine se veselimo Vašem dolasku!