DAN GEOTEHNIČKOG FAKULTETA

Autor objave: Karlo Leskovar, 14.12.2023. u kategoriji: Događaji

Svečanost obilježavanja Dana Geotehničkog fakulteta, koji ove godine obilježava 54. godišnjicu osnivanja, održat će se u utorak 20. prosinca 2023. godine s početkom u 13 sati u Auli Magni Geotehničkog fakulteta (Hallerova aleja 7, Varaždin).

Nakon pozdravne riječi i govora dekana izv. prof. dr. sc. Hrvoja Meaškog te obraćanja uzvanika, uslijedit će dodjela nagrada i priznanja najuspješnijim studentima na studiju te Dekanovo priznanje, nagrada nastavnicima i suradnicima Fakulteta za znanstvenu djelatnost u dvije kategorije, priznanja za doprinos Fakultetu u ostvarivanju vlastitih sredstava kroz suradnju s gospodarstvom, priznanje najistaknutijem pojedincu, priznanje „prijatelj GFV-a“, zahvalnice za izuzetno zalaganje djelatnika te priznanja javnim ustanovama i tvrtkama povodom Dana Geotehničkog fakulteta.

Svečanost će prigodnim glazbenim programom uveličati Hana Ilčić, sopran i Dorotea Ilčić, sopran uz klavirsku pratnju Vesne Leljak Petković.

Nakon završene svečanosti, uslijedit će prigodni domjenak i druženje do kasnih sati uz DJ Libero.
Nastava se za Dan Fakulteta neće održati.