Upisi u 1. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Inženjerstvo okoliša - jesenski rok 2022.

Autor objave: , 15.07.2022. u kategoriji: Aktualno

Upisi pristupnika koji su stekli pravo upisa na Geotehnički fakultet Sveučilišta u Zagrebu provoditi će se u studentskoj referadi prema sljedećem rasporedu:

21.09.2022. (srijeda)
u 9,00 sati pristupnici na rang listi od broja 1 do 40 - redovni
u 11,00 sati pristupnici na rang listi od broja 41 do 76 - redovni
u 12,00 sati pristupnici na rang listi od broja 1 do 20 - izvanredni

PRISTUPNICI SU NA UPIS DUŽNI DOĆI OSOBNO U TOČNO NAZNAČENO VRIJEME

U slučaju spriječenosti pristupnike može upisati i druga osoba isključivo s punomoći ovjerenom kod javnog bilježnika.

U slučaju spriječenosti dolaska u naznačeno vrijeme molimo pristupnike da obavijeste studentsku referadu na e-mail: studentska.referada@gfv.unizg.hr

Pristupnici koji su upisani na neki od visokih učilišta u Republici Hrvatskoj obvezno se moraju ispisati, a pri upisu na Geotehnički fakultet moraju imati ispisnicu sa visokog učilišta, obavezno uz napomenu o broju iskorištenih subvencija školarine i dužni su platiti participaciju školarine u punom iznosu od 8.400,00 kn.

Detaljne informacije vezane za upise nalaze se u priloženom dokumentu.

Vezani dokumenti:

Provođenje upisa u 1. g. - 2022.-2023. - rujan 2022..pdf