Idi na glavni sadržaj

<< Povratak na početnu stranicu

Upiši studij inženjerstva okoliša

Autor objave: Ivana Melnjak, 30.03.2021. u kategoriji: Svi studiji - novosti

Na našem fakultetu obrazuju se prve generacije stručnjaka koji kreiraju pametna rješenja za probleme onečišćenja. A problemi okoliša su veliki i više ne možemo ignorirati posljedice globalnog zatopljenja, koje već sad dramatično mijenjaju svijet.

Ovaj fakultet srodan je ostalim tehničkim fakultetima u STEM području Sveučilišta u Zagrebu, ali naša je prednost što studentima dajemo širinu, jer je sastav zaposlenih nastavnika koji ih educiraju izrazito interdisciplinaran.

Tako pokrivamo širok raspon tema vezanih za okolišne probleme: gospodarenje otpadom, zaštita okoliša, zaštita voda, geotehnika, zelena energija i cirkularna ekonomija… Time završenim studentima otvaramo vrata u područje, takozvanih, zelenih poslova. Na stranici Matura 2021 ukratko je prikazano čime se sve bavimo, kako je studirati u Varaždinu i još puno toga.

Ako te zanimaju uvjeti upisa na Inženjerstvo okoliša, njih možeš pronaći na stranici Upisi u prvu godinu studija - kako?.

Vidimo se najesen!