Strateški dokumenti, planovi i izvješća

Kategorija: Testna kategorija

STRATEŠKI DOKUMENTI, PLANOVI I IZVJEŠĆA
Povjerenstvo za upravljanje kvalitetom (PUK) Geotehničkoga fakulteta izrađuje godišnji i dugoročni plan aktivnosti, sukladno Pravilniku o sustavu osiguranja kvalitete GFV-a, a kojeg dostavlja sveučilišnom Uredu za upravljanje kvalitetom (URKVA).

Povjerenstvo ima obvezu podnositi najmanje jednom godišnje izvješće o svom djelovanju Fakultetskom vijeću Geotehničkog fakulteta. Preslika godišnjeg izvješća prihvaćenog od Fakultetskog vijeća dostavlja se sveučilišnom Uredu za upravljanje kvalitetom (URKVA).

Područja osiguravanja kvalitete na Geotehničkom fakultetu između ostaloga obuhvaćaju i odobrenje, nadzor i periodično vrednovanje studijskih programa koji se izvode na Fakultetu.

DOKUMENTI:

Ostali dokumenti vezani za Sustav osiguranja kvalitete na Geotehničkom fakultetu (zapisnici sa sastanaka kao i različita izvješća) dostupni su na intranet stranici GFV-a ili putem upita poslanog na email.