Dođite na Tjedan edukacija!

Autor objave: Ivana Presečki, 23.02.2023. u kategoriji: Aktualno

Pridružite nam se na Tjednu edukacija u razdoblju od 27.2. (ponedjeljak) do 2.3.2023. (četvrtak)!

Pozivamo Vas na Tjedan edukacija u sklopu ESF projekta „Stjecanje ključnih praktičnih vještina u području inženjerstva okoliša“, koji Geotehnički fakultet organizira uz pomoć vanjskih stručnjaka i naših djelatnika iz područja grafičkog oblikovanja i tiska 3D modela, izrade filamenata za 3D tisak, analitičkih metoda u inženjerstvu okoliša, zaštite na radu i procesnog inženjerstva za organizaciju edukacije iz kontrole vođenja procesa.

Edukacija je prvenstveno namijenjena studentima, ali dobrodošli su i svi zaposlenici kao i ostali zainteresirani dionici. Tjedan edukacija vodit će vanjski stručnjaci koji su osposobljeni i stručni, a polaznicima će omogućiti usvajanje specifičnih znanja i vještina iz navedenih područja.

Kontakt osoba za organizaciju tjedna edukacija je Ana Rosan Matić mag.ing.amb., administratorica na projektu.

U slučaju potrebe za bilo kakvim dodatnim informacijama možete ju kontaktirati putem e-pošte: ana.rosan@gfv.unizg.hr

Vidimo se!